כדור ירח בגדלים שונים – רעיונות למתנות

מתנה מיוחדת במינה!

תמיד אפשר להביט בשמיים ולמצוא את הירח שוכן בין הכוכבים, אבל מה אם היינו אומרים לך, שאתה יכול להביא לקרובים שלך את הירח? פעם היה מדובר אולי באפשרות לא סבירה, אבל כיום באמצעות המודלים של נאסה, פותחו דגמים בגדלים שונים של הירח. לכבוד יום ההולדת של החבר הכי טוב שלך, בת המצווה של הקטנה שלך או יום הנישואים אתה רוצה להביא מתנה מיוחדת לאדם שקרוב אלייך, אז למה שלא תשלוף לו את הירח?

כדור ירח בגדלים שונים

מתנה סמלית ומרגשת

כשמדובר במתנה לאדם קרוב, תרצה לבחור במוצר שירגש אותו ויעביר לו מסר. כדור ירח ייתן לאדם האהוב עלייך מסר ברור אחד – אפילו לירח הייתי מגיע בשביל לעשות אותך מאושר. את מודל הירח שלך תוכל לעצב בשלל אופנים ואפילו לבחור במודלים בגדלים שונים. אז איזה אפשרויות בכלל יש?

מתנה ירח תלת מימד בהקדשה אישית 13

תבחרו במחזיק מפתחות

רעיון מיוחד ומקורי יהיה להביא את הירח לאדם האהוב עלייך בגרסה מוקטנת שיוכל לקחת בכל מקום – מחזיק מפתחות בצורת ירח. הנוכחות של הירח ממש בתוך הכיס שלו היא מעצימה ותזכיר לו אותך גם כשתהיה רחוק. את מחזיק המפתחות תוכל להביא לבת הזוג האהובה שלך או לחבר שנוסע למקום רחוק בשביל שהוא יוכל להיזכר בך בכל זמן. הדבר הכי מגניב במתנה הזאת היא העובדה הפשוטה שכיף להסתכל עליה – בכל פעם שישעמם לבת הזוג שלך, היא תוכל להביט בירח הקטן שלה, לחשוב עלייך ולהתמלא בכוחות מחודשים.

מחזיק מפחתחות ירח תלת מימד מתנות-4

תביאו מנורה מיוחדת

מנורת לילה בצורת ירח היא מתנה מופלאה ומרגשת. את המנורה תוכל לעצב בשלל אופנים באמצעות כיתובים או תמונות. כך למשל תוכל לשים על מנורת הירח שתביא לבת הזוג האהובה שלך משפט רומנטי או תמונה יפה של שניכם מרגע מיוחד שעברתם. אפשרות נוספת היא לעצב אותה עם נוף מיוחד ששניכם אוהבים, לשים עליה פתגם שיעורר בה השראה ואפילו, להשאיר את העיצוב של המנורה נקי ויפה כמו שהוא ולהוסיף לצידה ברכה מרגשת שתעשה לה שמח על הלב.

תביאו מתנה משותפת

אפשרות מיוחדת לא פחות היא להביא את המתנה לא רק לבת הזוג שלך אלא גם לעצמך. מנורת ירח שתמוקם סמוך למיטה שלך וסמוך למיטה שלה, או מחזיק מפתחות ששניכם תיקחו איתכם לכל מקום יכולים להיות מרגשים ומיוחדים. מתנה משותפת תעזור לכם להיות קצת קרובים יותר אחד לשני כשאתם נמצאים רחוק ותסייע לכם עם תחושת הגעגוע.

רק נשאר לבחור!

ב-Memad4U, עיצבנו עבורך מגוון של מנורות לילה ומחזיקי מפתחות בצורת ירח. כל מה שנשאר לכם זה להיכנס לקלטוג שלנו, לחשוב על העיצוב המושלם ולהזמין. שיהיה לך הרבה בהצלחה!

קח אותי לחנות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)