מנורת לילה עם תמונה – המתנה המושלמת?

שירותי-הדפסה-בתלת-מימד

מי מאיתנו לא חווה לילות שהקטנים שלנו רצים אלינו מפוחדים ולא מצליחים לישון כי הכול חשוך מדי והמפלצות בארון ומתחת למיטה אוהבות חושך? מנורות לילה זה דבר הכרחי לכל ילד גם לאמיצים ביותר- ומה יותר טוב ממנורת לילה ירח עם תמונה בעיצוב אישי שתתאמים לעיצוב החדר ותשאיר את הקטנים רגועים ומנומנמים במיטה.

מתנה מנורת ירח תלת מימד לילד 2

מתנה שתאיר לכם את הלילות הכי חשוכים

מנורות לילה זה דבר מוכר וידוע לכל הורה, ישנם מנורות בעיצובים שונים ובעוצמות שונות, מיוחדים יותר ומיוחדים פחות. אבל יש סוג של מנורות לילה שמאפיל על כול שאר המנורות- מנורות לילה עם תמונה שאתם בוחרים! על פני המנורה תופיע תמונה שלכם וכאשר חשוך מדליקים את המנורה ומקבלים את התמונה מוארת ומיוחדת.

המתנה המושלמת לגני ילדים

נהוג בדרך כלל לתת מתנות בימי הולדת בגן ולסוף שנה. מנורות לילה עם תמונה מעוצבת הינה מתנה נהדרת לגני ילדים- גם מתנה אישית ומיוחדת וגם מתנה שימושית שכול ילד צריך. מנורות לילה מלוות אותנו מהגיל הרך ועד בית הספר היסודי ומנורה עם תמונה והקדשה יכול להיות דבר מאוד נחמד לקבל, הנה כמה סיבות לכך שמנורות לילה עם תמונה הפכו למתנה מאוד פופולארית לגני ילדים:

פונקציונליות- כאמור, מנורות הלילה מאוד שימושית בקרב ילדים, כל הילדים צריכים מנורת לילה גם אם הילד לא מראה סימנים שהוא מפחד מהחושך, לפעמים לילדים לא נעים לדבר על הדברים האלה והם מתביישים לספר לנו על דברים שמפחידים אותם, דבר שיכול להתפתח לפוביה מחושך גם בגיל יותר מתקדם. לכן חשוב שיהיה לילד מנורה קטנה בחדר בעיצוב נחמד לכל מקרה שלא יהיה, זה אופציה מושלמת כשמדברים על מתנה לילד.

עיצוב עדין– לעניין העיצוב של מנורות לילה יש חשיבות גדולה, האור מושך את העין בסביבה החשוכה ואף יוצר צל הרבה פעמים. יש ילדים שבוהים במנורה וצללים הנוצרים במשך דקות ארוכות ולפעמים נבהלים או מפחדים מהמנורה עצמה (ביפן יש הרבה מנורות לילה בעיצוב של מפלצות) וזה מקשה על השינה שלהם. בנוסף זה תמיד נחמד שמנורות הלילה תשתלב ברחבי החדר. מנורות לילה עם תמונה יכול להיות פתרון מושלם לבעיה- מנורה עם תמונה מרגע שמח של הילד ושלכם יחד מחזירה את הילדים לרגע שמח ורגוע שהם חווה, מרגיעה אותם ונותנת להם תחושה כאילו אתם נמצאים לידם.

תקציב- לרוב שקונים מתנות לגני ילדים קונים מספר מתנות ויש תקציב שמוגדר מראש וחשוב לא לחרוג ממנו. מנורות לילה עם תמונה יכול להיות פתרון מעולה עקב המחיר המשתלם והנוח.

מנורות לילה עם תמונה- גם למבוגרים

רגע, מי אמר שמנורות לילה הם רק לילדם בכלל? מנורות לילה משמשות גם מבוגרים בכל העולם. הרבה אנשים משתמים במנורות הלילה כמנורות קריאה, להאיר את המסדרון ואפילו בשירותים ובמקלחת בבית שאור חזק יכול להעיר את שאר הדיירים הישנים. מנורות לילה עם תמונה יכול להיות גם מתנה נהדרת למבוגרים ויכול להוסיף רבות גם לעיצוב הבית.

לסיכום

מחפשים מתנה נחמדה לילדים שתמיד נוכל למצוא לה שימוש? מנורות לילה עם תמונה אישית מעוצבת יכול להיות הפתרון המושלם בשבילכם! תוכלו למצוא מנורות עם תאורה איכותית בטכנולוגיה מיוחדת שמבטיחה לכם תמונה איכותית עם צבעים ברורים שלא דוהים לשנים.

קח אותי לחנות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)