מנורות לילה לילדים בצורת הירח

מגיע להם הכי טוב בעולם

לילדים שלנו מגיע הכי טוב בעולם. מגיע להם לגדול בתחושה שהם נאהבים, לקבל חיבוקים חזקים וחמים ובעיקר – לגדול ולהיות אנשים טובים ומיוחדים. אנחנו מלווים אותם בתהליך המיוחד שהם עוברים בדרך לאדם שהם יגדלו להיות, והאמת היא שאין דבר יותר מרגש מזה. אנחנו אוהבים לשמח אותם כשהם עצובים, להיות גאים בהם כשהם מתגברים על הקשיים ובעיקר לתמוך אותם בלי שום קשר לנסיבות.

מנורות לילה לילדים בצורת הירח

לכבוד יום ההולדת של הבן או הבת האהובים שלכם, התחלתם לחשוב על המתנה המושלמת – מה אם תביאו להם מנורת לילה בצורת ירח?

הם לא מפסיקים לדבר על החלל

הילדים שלכם כנראה אוהבים מאוד את החלל. הם אוהבים כשאתם מסבירים להם על כוכבי הלכת, מראים להם את חגורת אוריון ואת הדובה הגדולה וכשאתם מספרים להם עובדות מרתקות על מערכת השמש. הקטן שלכם אפילו חולם להיות אסטרונאוט יום אחד. למה שלא תעזרו להם להנות מהתחביב המיוחד שלהם? מנורת לילה בצורת ירח תוכל לתת להם להרגיש את החלל קצת יותר קרוב וממשי ותאפשר להם להנות ממנו בכל יום ויום.

מתנה מנורת ירח תלת מימד לילד 2

מתנה אישית ומיוחדת

נוסף על המקוריות של מנורת הירח, העובדה הפשוטה שיש לכם את האפשרות לעצב אותה היא מגניבה לא פחות. את מנורת הלילה שתביאו לאחד הילדים שלכם תוכלו לעצב עם כיתוב מרגש או תמונה יפה. את העיצוב תבחרו על בסיס האישיות המיוחדת של אחד הילדים שלכם, תחומי העניין שלו והקשר המקסים שיש לכם ביחד איתו.

אם הוא אוהב לצחוק תוכלו לבחור במשפט מיוחד של דוקטור סוס, אם הוא אוהב טבע תוכלו לשים על המנורה תמונה יפה ואם אתם אוהבים אותו עד הירח וחזרה – תוכלו פשוט לכתוב לו את זה. חשוב שתקדישו זמן לעיצוב מנורת הירח שתביאו לילד האהוב שלכם – ככל שתעמיקו יותר מחשבה, כך העיצוב והמתנה יהיו מקוריים ויפים יותר.

תוסיפו ברכה יפה

למנורת הלילה המקסימה שקניתם חשוב שתצרפו ברכה יפה שתכתבו לילד האהוב שלכם מהלב. בברכה תוכלו להתייחס לתהליך שהוא עבר, לאהבה העמוקה שאתם מרגישים כלפיו ואפילו לסיבה שהביאה אתכם לבחור במתנה המקסימה הזאת. את הברכה תוכלו להקריא לו, להביא לו במכתב ואפילו להציג בשיר. היא לא חייבת להיות ארוכה או רצינית – הברכה שלכם צריכה פשוט להיות כתובה מהלב.

רק נשאר לכם לחגוג

אחרי שדאגתם לעיצוב המנורה, ארגנתם חגיגה לילד האהוב שלכם עם שאר בני הכיתה ואפילו מצאתם כבר את המתכון המושלם לעוגה – כל מה שנשאר לכם לעשות זה לחגוג. תשמחו בשמחתו, תהנו מהילדות המופלאה שלו ותרגישו אותו קרוב כל עוד הוא שם. לפעמים הם גדלים פשוט מהר מידי. בהצלחה!

קח אותי לחנות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)