הדפסת תלת מימד לכרטיסים אלקטרוניים

שירותי-הדפסה-בתלת-מימד

הדבר החם בתעשייה המחשבים, החשמל והאלקטרוניקה בכלל הוא ללא ספק כרטיסים אלקטרוניים.
לכל מכשיר חשמלי יש מוח קטן והוא הכרטיס האלקטרוני שחייב להיות מדוייק באופן פנומנלי בכדי לדאוג לתיפקוד תקין של המכשיר החשמלי.

איפה התלת המימד נפגש עם הכרטיסים האלקטרוניים ?

שירותי הדפסה בתלת מימד מציעים לקהל הרחב מגוון אפשרויות ולמעשה רק בשנים האחרונות הן מדביקות את הפער אל הדמיון שלנו.
כבר כיום ניתן להפיק מוצרים אישיים לעצמנו באמצעות המדפסות הביתיות שעומדות בדיוק ברמת המיקרונים שלמעשה אין לנו צורך ברמת דיוק כזו במוצרים הביתיים כגון צעצועים וכלי מטבח שנדפיס לעצמנו.

אך מצד שני, לענף ייצור הכרטיסים האלקטרוניים זו יכולה להיות פריצת דרך עצומה.
עד לא מזמן, העלות לייצור כרטיס אלקטרוני הייתה גבוהה לכל יחידה מכיוון שהסתמכה על שיטות ייצור מסורתיות, על הגורם האנושי וטווח טעויות נוספות שכרוך בתהליך – יחד עם זאת בשיטות האלו קיימים לא מעט סיכונים.
כיום ניתן להרגיש את פריצת הדרך כשיש בידינו טכנולוגייה כמו הדפסה בתלת מימד.

בניגוד להדפסה הרגילה שכולנו מכירים שהיא באמת להטביע דיו וסימנים מסויימים על מוצר קיים, ההדפסה התלת מימדית היא כל כולה עוסקת בליצור מוצרים ברמת דיוק פנומנלית.
מאחר והכרטיסים האלקטרוניים הם מוצרים עדינים שרגישים מאוד ובתהליך הייצור שלהם דרושה רמה גבוהה של דיוק, המדפסות התלת מימדיות עונות על הצורך הזה שכן הן מדוייקות ברמות הנדרשות.

כמו כן, מאחר וכל התהליך מתבצע דרך תוכנות מחשב מתקדמות שיתארו לנו איך התהליך יעבוד שכבה אחר שכבה המקום לטעויות שואף לאפס, ובכלל כשאין פה התערבות של מגע אנושי בתהליך הייצור זה משפר את סיכויי ההצלחה.
המשמעות היא שעם תקציב סביר ובזמן מסויים, באמצעות ההדפסה התלת מימדית ניתן לייצר פי כמה וכמה יותר כרטיסים אלקטרוניים ובקלות יתרה מאשר שיטות הייצור המסורתיות.

ברגע שהדפסה בתלת מימד ענתה על הצורך לייצור כרטיסים אלקטרוניים ברמת יעילות גבוהה יותר פי כמה וכמה, היא פתחה לעצמה לא מעט דלתות וכיום החקר סביב הטכנולוגייה הזו נמצא בשיאו.
הכרטיסים האלו משמשים את כל סוגי המחשבים, את תעשיות הרכבים, את עולם הרובוטיקה וכל מכשיר חשמלי שנפגוש סביבנו.
הם למעשה אחראיים על תיפקוד תקין של החלקים האחרים במוצר החשמלי ובסגירת המעגל לזרימת חשמל תקינה, כל מי שנמצא בתעשייה בימים אלו יוכל לספר בעצמו שהתעשייה נמצאת בשלבים חסרי תקדים של מהפך בעיקר בזכות הייצור חסר התקדים של הדפסות התלת מימד.

קח אותי לחנות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)