המימד הרביעי » עולם התלת מימד » הדפסה תלת מימדית משנה את העולם

הדפסה תלת מימדית משנה את העולם

שירותי-הדפסה-בתלת-מימד

חשבת פעם כמה מגניב יהיה לייצר משהו שאתה ממש צריך עכשיו ?
היכולת הזו לא להיות תלוי באף אחד היא הרגשה עילאית.

האזינו לכתבה


אני זוכר את הדבר הראשון שהדפסתי במדפסת תלת מימד, זה היה מברג בגודל מאוד מסויים שהייתי צריך ולמעשה זה חסך ממני שעות של חיפושים, סיבובים בחנויות ולהיתקע בפקקים וכמובן לקוות שיהיה להם את זה במלאי.

זה לא רק העניין של המחיר

ההדפסה התלת מימדית למעשה חוסכת לי בעיקר את הזמן, ואני ממש לא מדבר על החיסכון הכספי.
האמת היא מי שרוצה רק לחסוך בעלויות יודע שבאתרים הסיניים כמו איביי ואליאקספרס אפשר לבצע הזמנות של מוצרים במחירים מגוחכים, אבל החיסרון המשמעותי הוא הזמן.
ולכן – אם אנחנו רוצים לחסוך את הזמן ולקנות מוצרים מהארץ אנחנו צריכים לשלם יותר.
כך אנו מבינים שהבחירה שלנו היא או חיסכון בכסף או חיסכון בזמן.

עולם ההדפסות בתלת מימד בא והופך את המשוואה ומאפשר לנו להנות גם מזה וגם מזה.
נסו לדמיין שנתקעתם בלי קולפן תפוחי אדמה ב- 9 בערב אחרי שכל החנויות סגורות, כמה נוח יהיה פשוט למצוא קובץ של קולפן תפוחי אדמה ולהדפיס אותו בתלת מימד ?
באמצעות המדפסות הביתיות נפתח לנו עולם חדש לגמרי, ומצפה לנו עוד המון בהמשך.

האמת היא – שלרובינו הדפסה בתלת מימד נשמעת כמו משהו שנולד לפני שנה – שנתיים ולא מספיק מכירים אותו סביבנו, ולחלקנו זה נשמע ממש כמו מדע בדיוני.
למעשה פטנט התלת מימד פותח כבר ב -1,983 והחיבור שלו עם המחשב נתן את האפשרות להעביר מידע ממודל מוכן על המחשב אל המדפסת התלת מימדית, אבל העלויות היו גבוהות מדי.
ב – 2,006 פג תוקפו של הפטנט וחברות ענק מכל העולם החלו להשתמש בטכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית ולפתח אותה למקום אחר.

עם הזמן הבינו שמדפסות תלת מימדיות לא בהכרח חייבות להיות תעשייתיות ויקרות, ולכן החלו לפתח מדפסת תלת מימד ביתית במחירים זולים לצרכן הרחב, ופנו גם להפצות של מדפסות בשוק הפרטי.
כיום – לא מעט אנשים בארץ ובעולם לומדים לנצל את היתרונות של ההדפסה לשימושם החופשי והופכים להיות אדון לעצמם שמייצר את המוצרים שאותם הוא צריך.

הדפסה תלת מימדית משנה את העולם

היתרון המרכזי האחרון שאותו אציין, הוא שהדפסת מודלים בתלת מימד בעצמנו מאפשרת לנו לבצע התאמה אישית של אותם המודלים שאנחנו מעוניינים בהם, כך שאם יש שינוי ספציפי שאותו נרצה לבצע אנחנו נוכל לייצר מודל שלא ניתן למצוא בחנויות, והעיצוב שלנו הוא מה שקובע.
כך למעשה הטכנולוגייה הזו לא רק מוזילה את הקיים, אלא פותחת בפנינו אפשרויות חדשות שלא היו לנו לפני.

קח אותי לחנות

שאלות נפוצות על הדפסה תלת מימדית משנה את העולם

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות תמונות וסרטונים על הדפסה תלת מימדית משנה את העולם. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המימד הרביעי מציעה מגוון שירותים בנושאי הדפסת תלת מימד, בכדי לבדוק על מחיר הדפסה תלת מימדית משנה את העולם יש ליצור איתנו קשר ישיר כדי שנוכל לתת הצעת מחיר המותאמת בדיוק עבור הצרכים שלכם.
צוות האתר המימד הרביעי מציע מגוון שירותי הדפסות בתלת מימד ובנוסף ניתן למצוא הדפסה תלת מימדית משנה את העולם תחת שורותינו, יש ליצור איתנו קשר ישיר לקבלת הצעת מחיר והתקדמות להזמנה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על הדפסה תלת מימדית משנה את העולם יש לשלוח טופס או להתקשר 050-9595004

מאמרים בנושא תלת מימד שיעניינו אתכם

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)