מדפסות תלת מימד למיתוג העסק

שירותי-הדפסה-בתלת-מימד

הדפסת התלת מימד מייצגת את שיא הטכנולוגיה מאחר ורק ב- 2,006 היא יצאה לנחלת הכלל.
רבים הספיקו לשמוע על הטכנולוגיה פורצת הדרך אך מעטים מאוד אלו שלמדו באמת לנצל את יתרונותיה עבור העסק שלהם.
מלבד העובדה שיש לא מעט שימושים להדפסה תלת מימדית כמו יצירת מודלים אדריכליים ליזמים שונים, התאמת מוצרים בהכנה אישית וייצור המוני של מוצר מסויים בזול – יש יתרון אחד מרכזי בהדפסה תלת מימדית והוא כמובן מיתוג העסק.

איך הדפסה תלת מימדית תתרום למיתוג העסק ?

ישנם כל כך הרבה אפשרויות שניתן לעשות זאת באמצעות הטכנולוגיה הזו.
אחת האופציות היא כמובן להדפיס מוצר חברה קיים עם הלוגו שלנו עליו, ואם אפשר אפילו להוסיף לו טוויסט.
כך לדוגמא אם יש לנו חברת מכוניות, אולי כדאי יהיה לנסות להדפיס מכונית קטנה שעליה מוטבע לוגו החברה ובפנים להכניס מנורה קטנה שתאיר את הלוגו כלפי חוץ.

כך לדוגמא, אנו מכינים מנורת ירח עם תמונה שאנחנו מעצבים אישית ללקוחות שלנו, והדבר אינו שונה כלל וכלל כשמדובר בלוגו מאחר ושניהם דורשים התאמה אישית על גבי מוצר מסויים.

הוספת הלוגו היא השלב הראשון במיתוג העסק באמצעות הדפסה תלת מימדית.
יחד עם זאת ניתן לפתח מוצר בלעדי של החברה באמצעות הטכנולוגייה הזו, מכיוון שאנחנו היצרנים אנחנו יכולים לשלוט בכל מה שהמכונה תייצר באמצעות תוכנות חכמות ומידול תלת מימדי.
אם רוצים ללכת בכיוון הזה כמובן יש לקחת בחשבון שצריך ללמוד לעומק את הנושא וצריך לבנות מודל בתוכנות האלו שיכולות להיות מאוד מסובכות לאדם לא מקצועי בנושא.

ברגע שאנו מנצלים את הטכנולוגיה הזו למיתוג העסק שלנו, הלקוחות שלנו רואים אותנו בעין הרבה יותר חיובית ומקצועית שכן טכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית נתפסת בעיני לא מעט אנשים למתקדמת על גבול הבדיונית מה שמעמיד אותנו, המשתמשים בה, במקום טוב יותר.
מלבד השימוש בטכנולוגיה המתקדמת למיתוג העסק שלנו ניתן ללכת דווקא לכיוון נתינת שירות הדפסה תלת מימדית וכך למעשה למתג עסקים אחרים תמורת תשלום נכבד.

אפשר להציע להם שירותי ייצור מכל תחומי התעשייה, ניתן לייצר לענף התעופה, ענף התעשייה, ענף הצעצועים, ענף ההיי-טק, וגם ענף הבנייה והאדריכלות.
כל עסק שואף למתג את עצמו, וברגע שנציע שירות של ייצור מוצרים בהתאמה אישית בפס ייצור רחב עבור מוצרים נוכל להכניס סכומי כסף לא מבוטלים באמצעות הדפסת תלת מימד וכמובן שצריך ללמוד להשתמש במדפסות הביתיות / התעשייתיות ולהשקיע סכום ראשוני, ללמוד להתמודד ולתקן תקלות (שקורות לא מעט במיוחד בהתחלה) ולדאוג לתחזוקה שוטפת.

קח אותי לחנות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)