הדפסת תלת מימד לעסקים קטנים

שירותי-הדפסה-בתלת-מימד

כבר ידוע לנו שטכנולוגיית התלת מימד נותנת מענה בלא מעט תחומים כמו רפואה, תעשייה ואפילו מזון.
אפילו מדי פעם מדברים על איך שהטכנולוגייה הזו יכולה לעזור לעסק ובכלל לתמוך בהקמתו, היום נפרט יותר על 3 דרכים שבהם שירות להדפסת תלת מימד יכול לסייע לעסק.

3 תחומים לשיפור העסק דרך הדפסת תלת מימד

 • אב טיפוס – דמיינו שיש לכם סטארטאפ חדש שאתם לגמרי מאמינים בו.
  נניח שכבר העליתם הכל על הנייר ויש לכם את כל השירטוטים הדרושים וכל מה שנשאר עכשיו הוא לגייס משקיעים.
  האם באים אליהם בידיים ריקות ? כמובן שלא.
  מקובל להגיע אליהם עם המוצר המוגמר שלנו ולשתף אותם ברעיון שפיתחנו, כך אנו מגישים להם ויזואלית את הרעיון מה שהופך אותו להרבה יותר עוצמתי.
  בעבר, עלויות הייצור לסטארטאפ ייחודי היו גבוהות מאוד ואילו כיום, בזכות ההדפסה התלת מימדית תוכלו לבנות אב טיפוס בכמה לחיצות פשוטות ובהשקעה מינימלית.
  כמו כן, בגלל שתהליך בניית המודל התלת מימדי הוא מודולרי, תוכלו לשנות אותו בכל שלב ולייצר מחדש כדי לשפר יותר ויותר את האב טיפוס שלכם.

 • ייצור – הדפסה בתלת מימד היא טכנולוגייה מעולה לייצור אב טיפוס, אך אם נעלה מדרגה נבין שהרעיון הכללי הוא ייצור – וכך למעשה עסק יכול לייצר סחורה בעצמו מבלי שום תלות בספקים אחרים.
  קחו לדוגמא את נגיף הקורונה שהתפשט בכל העולם וגרם למשלוחים של ענקית הייצור (סין) להיעצר.
  מה קרה לכל החנויות בארץ שהיו תלויות בסחורה שמגיעה מסין ? נכנסו לבעיה.
  ואילו מה קרה לכל החנויות בארץ שמייצרות בעצמן ? (כמעט כלום).
  כל עסק רוצה להיות תלוי בכמה שפחות משתנים ובכלל, שלא נדבר על החיסכון בעלויות כשאנחנו אלו היצרנים שחוסכים את הרווח של היצרנים עלינו.

 • הזמנה אישית – למה לעבוד קשה, להביא סחורה ולנחש מה הלקוח ירצה במקום להשקיע סכום מינימלי של סחורה לייצור, ולתת ללקוח להחליט מה הוא רוצה ?
  טכנולוגיית התלת מימד פותחת לנו את הדלתות לייצר כל מודל שנדמה לנו בחומרים האפשריים, ולכן אם ניתן ללקוח לבחור בעצמו את המוצר הבא שהוא רוצה – זה יגדיל לנו את המכירות בהכרח ולרוב גם את הרווח.
  לא מעט עסקים כבר אימצו את השיטה, יש את אלו שמייצרים משקפי שמש ועדשות לפי בקשת הלקוח, יש כאלו שמדפיסים תבניות שוקולד לפי בחירת הלקוח ואילו אנחנו בעצמנו מייצרים מנורת ירח עם תמונה בכדי להגדיל את המכירות ולאפשר ללקוח לקבל מוצר שמיועד אך ורק עבורו.
קח אותי לחנות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)