המימד הרביעי » עולם התלת מימד » הדפסת תלת מימד חיפה

הדפסת תלת מימד חיפה

שירותי-הדפסה-בתלת-מימד

ההתפתחות הטכנולוגית שוברת שיאים מיום ליום במיוחד בתחום ההדפסות בתלת מימד והביקוש להדפסות בתלת מימד מתגבר מעת לעת, ויש עליה ניכרת בדרישה להדפסת תלת מימד מקצועית בארץ בכלל ובאיזור חיפה והקריות בפרט.

האזינו לכתבה

הביקוש קיים בעיקר אצל סטודנטים, חלקם מטכניון וחלקם ממוסדות אקאדמיים אחרים.
לא מעט מהמודלים שנדרשים להדפסה הינם קשורים לתחום העיצוב והאדריכלות, מדובר בעיקר במודלים עיצוביים חלקם מתקדמים יותר חלקם יותר פשוטים.

כל סטודנט לעיצוב נדרש לא פעם להכין מודל מסוים בשלב כלשהו במהלך לימודיו האקדמאיים, ובשביל סטודנטים מהסוג הזה הדפסת תלת מימד היא כמו קיצור דרך דימיוני, ולדעתי היתרון המשמעותי הוא שהשימוש בשירות הזה לא מקצר להם דרך רק במהלך לימודיהם אלא תורם משמעותית גם במהלך הקריירה שלהם.

סטודנט לעיצוב נדרש לבנות מודל מכמה סיבות, סיבה אחת שברורה לכולם היא להמחיש את העיצוב שהוא יצר ותיכנן, ולהראות שהעיצוב שלו אכן בר ביצוע.
מודל נועד גם לחשוף פגמים אפשריים בעיצוב ולתקנם, בין אם התיקון יתממש בעוד מודל או בביצוע הממשי בשטח.

גם ליצירת אב טיפוס

לא רק סטודנטים- איזור חיפה והקריות מונה מספר לא מבוטל של  יזמים צעירים שמנסים את מזלם.
הצורך להדפסה תלת מימדית בקרב יזמים צעירים הוא בדרך כלל לצורך אבטיפוס.

אבטיפוס משמעותו- מודל ראשוני וניסיוני למוצר חדש, בזמנים של ימינו מדובר בדרך כלל במוצרים שכוללים תכונות הייטקיסטיות וההדפסה בעצם מדפיסה לנו את ה"שלד" של המוצר, עליו מתקינים את מכלול הרכיבים של המוצר.

חשוב לזכור שבאיזור חיפה והקריות שירותי ההדפסה בתלת מימד אמנם מוצעים בשפע, אבל לצד העובדה הזו צריך לזכור שאת המקום שבו נדפיס את המודל שלנו נבחר בקפידה.
נוודא עם בעל המקום שאכן עומדים לרשותו האמצעים לא רק להדפיס את המודל, אלא להדפיס אותו כמו שאנו רוצים.

שימו לב לשאלות שאתם נשאלים במהלך ההזמנה, הדפסה תלת מימדית דורשת מהמבצע לשאול לא מעט שאלות טכניות לגביי ייעוד המודל כדי להבין מה תכונות המוצר הנידרשות, ובכך להגדיר את אופן ההדפסה.

אופן ההדפסה ישפיע לכם רבות על זמן ההכנה ועל העלות אז שימו לב ואל תקלו ראש בבחירת המקום שיבצע בשבילכם את הדפסת מודל התלת מימד שלכם.

הדפסת תלת מימד חיפה

לכל מבקשי השירות באיזור חיפה והקריות אין צורך להגיע למקום בעצמם ממש, יש מבחר אפשרויות שבהם תוכלו לשלוח את המודל שלכם ברשת, Google Drive יכו להיות פיתרון מעולה, פשוט מעלים את הקובץ לענן שלכם ומשתפים עם המייל של בית העסק.

אנחנו במימד הרביעי מציעים שירות הדפסה און ליין, לאחר יצירת קשר מטעם הלקוח, נשלח אלינו המודל, הוא ניבחן בקפידה על ידי הצוות המקצועי שעומד לרשותנו, ולאחר מכן נוצר קשר עם הלקוח להתאמת המודל בצורה מקסימלית כדי להדפיס את המודל בצורה הטובה ביותר לצרכי הלקוח תוך חיסכון מקסימלי בזמן ובחומר מה שאומר שעלות המודל תרד משמעותית והאיכות לא תיפגע כלל.

קח אותי לחנות!

שאלות נפוצות על הדפסת תלת מימד חיפה

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות תמונות וסרטונים על הדפסת תלת מימד חיפה. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המימד הרביעי מציעה מגוון שירותים בנושאי הדפסת תלת מימד, בכדי לבדוק על מחיר הדפסת תלת מימד חיפה יש ליצור איתנו קשר ישיר כדי שנוכל לתת הצעת מחיר המותאמת בדיוק עבור הצרכים שלכם.
צוות האתר המימד הרביעי מציע מגוון שירותי הדפסות בתלת מימד ובנוסף ניתן למצוא הדפסת תלת מימד חיפה תחת שורותינו, יש ליצור איתנו קשר ישיר לקבלת הצעת מחיר והתקדמות להזמנה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על הדפסת תלת מימד חיפה יש לשלוח טופס או להתקשר 050-9595004

מאמרים בנושא תלת מימד שיעניינו אתכם

הדפסת בגדים בתלת מימד

לצד כל פריצות הדרך שנבעו כתוצאה מהתפתחות התלת מימד, ישנו תחום אחד ולא צפוי ששימוש בתלת מימד בו הוא יוצא דופן ומהפכני – תחום האופנה.

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)