המימד הרביעי » עולם התלת מימד » הדפסת תלת מימד – מתי ולמה ?

הדפסת תלת מימד – מתי ולמה ?

בימינו, אנחנו שומעים את המונח "הדפסה בתלת מימד" לא מעט, אבל חלק גדול מבנינו שומעים ולא מבינים מה השימושים השונים בהדפסה תלת מימדית ומתי אנחנו צריכים לדעת שהשימוש בה הכרחי.

האזינו לכתבה

אז מי מאיתנו באמת צריך להיות מודע לאפשרות של שימוש בהדפסה תלת מימדית ולאילו מטרות ?

סטודנטים לעיצוב ולאדריכלות

סטודנטים נדרשים לא פעם במהלך תקופת הלימוד שלהם לייצר מודלים שונים ומגוונים,מכיסא קטנטן עד למודל שלם ומפורט של וילה.
בתור נותן שירות במגוון תחומים בניהם תחום הלייזר, המודלים היו נבנים על ידי חיתוך חלקי המודל באמצעות לייזר לפי בקשת הסטודנט שהגדיר את החומר הרצוי והעובי הנדרש.

הדפסת בתלת מימד -מתי ולמה

אבל בימינו, כשהדפסת תלת המימד מתקדמת כל כך ונמצאת בשיא של כל הזמנים, הדפסת מודלים בתלת מימד היא דבר מומלץ עבור הסטודנט בהרבה יותר מאשר חיתוך חלקי המודל בלייזר והרכבתו.
ולמה ?

כאשר מודל מודפס בתלת מימד רמות הדיוק שניתן להגיע אליהם גבוהות במיוחד והתוצאה הסופית בהדפסת מודל בתלת מימד בהכרח תיראה טוב יותר.
כל קימור וכל נקודה נלקחת בחשבון בעת ההדפסה, ועם מיכשור מתקדם ובעל מקצוע שיודע מה הוא עושה תקבלו שירות הדפסה תלת מימדית שייתן לכם תוצאה נבדלת משאר הסטודנטים, הרבה יותר גבוהה והרבה יותר איכותית.
זיכרו למודלים הנגועים לאדריכלות נדרשת מדפסת תלת מימד מתקדמת שיכולה להפיק תוצאה מושלמת לעין.

טיפ קטן: מומלץ להתמקד בצבע אחד או שניים בעת הדפסה תלת מימדית ולא מעבר, אחרת ההדפסה יכולה להיות בלתי אפשרית או יקרה מידי.

אדם שאבד לו חלק מסויים

בחיי היום יום אנחנו משתמשים בשלל מכשירים ומכונות ויכולים להיעלם לנו לא מעט חלקים במהלך הדרך.
במצבים כאלו מומלץ מאוד לפנות לנותן שירתי הדפסה בתלת מימד ולשאול אותו אם הוא יכול להדפיס לנו את החלק, כן כן שמעתם נכון.
הדפסת ברגים וחלקים שונים בתלת מימד היא דבר אפשרי מאוד.
למעשה בחו"ל השוק הזה חי ובועט , ומתן שירות הדפסה לחלקים שאבדו לכל מוצר מתנהל במגוון מדינות באופן דחוף ויום יומי.

בנוסף גם לאלו שרוצים לשדרג או לשנות מוצר קיים באמצעות חלקים מסויימים, הדפסה תלת מימדית יכולה להיות פיתרון מעולה בשבילם, וזול מאוד משמעותית.

ממציאים ומפתחים–הדפסת דגמים ואבטיפוס בתלת מימד

כאשר קיים רעיון למוצר פיזי, הרעיון מתפתח למודל בשלב מסויים.
את המודל בדרך כלל נדרשים לייצר בייצור המוני אבל פני הכל נדרש אבטיפוס.
הדרישות לאבטיפוס מגוונות מאוד ונעות מקצה לקצה.
הדפסת אבטיפוס בתלת מימד היא הפתרון המושלם לצורך הזה.
ניתן להתייעץ עם בעל המקצוע לגבי החומר ממנו יודפס האבטיפוס, האם יודפס משילוב של 2 חומרים במקביל? באילו צבעים וכו'…

חשוב לזכור – זמני ההדפסה בתלת מימד ועלות הדפסה תלת מימדית משתנים מאוד בהתאם לדרישות הלקוח מהמוצר שמודפס, חשוב לזכור למסור את כל המידע לבעל המקצוע כי המחיר יכול לרדת משמעותית ברוב הפעמים אם פשוט תפרטו על כל תכונות המוצר שאתם מצפים שיהיו למוצר שאתם מעוניינים להדפיס.
לדוגמא: הדפסת פסלון בתלת מימד בגובה 10 ס"מ יכולה לארוך כשלוש שעות וגם כעשר שעות, הכל בהתאם לדרישות הלקוח, כמובן שהשאלות המכוונות צריכות להישאל על ידי בעל המקצוע.

אנחנו צריכים לזכור שעולם הטכנולוגיה מתקדם, ואם אנחנו נתקדם לצידו החיים שלנו יהפכו להיות הרבה יותר קלים ונוחים, נוכל לחסוך זמן רב וכסף רב והכי חשוב שדלתות רבות ייפתחו בפנינו,
זה בדיוק מה שעולם ההדפסות בתלת מימד מציע לנו.

אנחנו במימד הרביעי התמקדנו ועדיין מתמקדים בחקר עולם התלת מימד, רכשנו יידע רב בתחום ואנחנו מייעצים למגוון גופים, מפתחים צעירים וסטודנטים בתדירות יום יומית.
נשמח לייעץ גם לך בכל שאלה בנושא ללא שום תמורה ? , בין השאר מוצעים אצלנו מגוון שירותי הדפסה בתלת מימד, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם שעומדת לרשות קהל לקוחותינו הרחב.

אצלנו מבצעים הזמנה של הדפסת תלת מימד בצורה הנוחה ביותר, שירותי ההדפסה שלנו מתבצעים 100 אחוז באופן אינטרנטי, משליחת הקובץ לייעוץ, לאחר מכן הצעת מחיר להדפסה בתלת מימד ומשם להדפסה מוצלחת.

תמחור הדפסות בתלת מימד בישראל אינו אחיד נכון להיום,ומגוון חברות להדפסת תלת מימד מציעות את השירות במחירים גבוהים בשוק, אבל אנחנו כאן כדי להרגיע אתכם ולהציע את המחיר הנמוך ביותר לצד השירות והאיכות הגבוהה ביותר.
את הההדפסה נספק ללקוח באמצעות שליח עד הבית , ישנה אפשרות גם להגיע אלינו לאנה פרנק 12 בת ים ולהתייעץ איתנו פנים אל פנים.

קח אותי לחנות!

שאלות נפוצות על הדפסת תלת מימד מתי ולמה

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות תמונות וסרטונים על הדפסת תלת מימד מתי ולמה. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המימד הרביעי מציעה מגוון שירותים בנושאי הדפסת תלת מימד, בכדי לבדוק על מחיר הדפסת תלת מימד מתי ולמה יש ליצור איתנו קשר ישיר כדי שנוכל לתת הצעת מחיר המותאמת בדיוק עבור הצרכים שלכם.
צוות האתר המימד הרביעי מציע מגוון שירותי הדפסות בתלת מימד ובנוסף ניתן למצוא הדפסת תלת מימד מתי ולמה תחת שורותינו, יש ליצור איתנו קשר ישיר לקבלת הצעת מחיר והתקדמות להזמנה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על הדפסת תלת מימד מתי ולמה יש לשלוח טופס או להתקשר 050-9595004

מאמרים בנושא תלת מימד שיעניינו אתכם

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)